Partner Link (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: On
mr: वर

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Display
mr: दाखवा

en: Off
mr: बंद
