Partner Link (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: On
he: פעיל

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Icon
he: סמל

en: Display
he: תצוגה

en: Off
he: כבוי
