Password Notification (3.0.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Subject
ru: Тема

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: Start Date
ru: Дата начала

en: End Date
ru: Дата окончания

en: Limit
ru: Предел

en: The mail's subject.
ru: Тема почтового сообщения.

en: Apply
ru: Применить

en: Bcc
ru: Скрытая копия

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: Cc
ru: Копия
