Password Notification (3.0.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Subject
be: Тэма

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Email
be: Адрас E-mail

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Apply
be: Ужыць
