Password Notification (3.0.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Subject
da: Emne

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: Email
da: E-mail

en: Start Date
da: Startdato

en: End Date
da: Slutdato

en: Limit
da: Grænse

en: The mail's subject.
da: E-mailens overskrift.

en: Apply
da: Udfør

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.
