Password Notification (3.0.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Subject
eo: Temo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Apply
eo: Apliku
