Password Notification (3.0.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Subject
fa: موضوع

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Message
fa: پیغام

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

en: End Date
fa: تاریخ پایان

en: Limit
fa: محدوده

en: The mail's subject.
fa: موضوع نامه.

en: Apply
fa: تایید
