Password Notification (3.0.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Subject
hi: विषय

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Message
hi: संदेश

en: Email
hi: ईमेल

en: Start Date
hi: आरंभ तारीख

en: End Date
hi: अंतिम तारीख

en: Limit
hi: सीमा

en: Apply
hi: लागू करें
