Password Notification (3.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Email
hy: Էլ. փոստ
