Password Notification (3.0.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Subject
ja: 件名

en: Reset
ja: リセット

en: Message
ja: メッセージ

en: Email
ja: メール

en: Start Date
ja: 開始日

en: End Date
ja: 終了日

en: Limit
ja: 制限

en: The mail's subject.
ja: メールの件名

en: Apply
ja: 適用

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。
