Password Notification (3.0.1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Subject
uk: Тема

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Start Date
uk: Дата початку

en: End Date
uk: Кінцева дата

en: Limit
uk: Обмежувати

en: The mail's subject.
uk: Тема поштового повідомлення.

en: Apply
uk: Застосувати

en: Bcc
uk: Пр. копія

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Cc
uk: Копія
