Password Notification (4.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Subject
cs: Předmět

en: Message
cs: Zpráva

en: Email
cs: E-mail

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: End Date
cs: Datum konce

en: Apply
cs: Použít
