Password Notification (4.0.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Subject
cy: Testun

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: Start Date
cy: Dyddiad cychwyn

en: Limit
cy: Terfyn

en: Apply
cy: Ceisio
