Password Notification (4.0.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Subject
el: Θέμα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: Limit
el: Όριο

en: Apply
el: Εφαρμογή
