Password Notification (4.0.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Subject
he: נושא

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Email
he: דוא"ל

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Limit
he: גבול

en: Apply
he: החל
