Password Notification (4.0.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Subject
hr: Naziv

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Email
hr: E-pošta

en: Start Date
hr: Od datuma

en: End Date
hr: Do datuma

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Apply
hr: Primjeni
