Password Notification (4.0.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Subject
it: Oggetto

en: Reset
it: Ripristina

en: Message
it: Messaggio

en: Email
it: E-mail

en: Start Date
it: Data di Inizio

en: End Date
it: Data inizio

en: Limit
it: Limite

en: The mail's subject.
it: L'oggetto dell'email.

en: Apply
it: Applica
