Password Notification (4.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Subject
ps: موضوع

en: Message
ps: پيغام

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Apply
ps: تطبيقول
