Password Notification (4.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Message
th: ข้อความ

en: Email
th: อีเมล

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Limit
th: จำกัด
