Password Notification (8.x-2.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Subject
af: Onderwerp

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Apply
af: Pas toe
