Password Notification (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Subject
az: Mövzu

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Apply
az: Yerinə yetir
