Password Notification (8.x-2.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Subject
fr: Objet

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Email
fr: Courriel

en: Start Date
fr: Date de début

en: End Date
fr: Date de fin

en: Limit
fr: Limite

en: The mail's subject.
fr: L'objet du courriel.

en: Apply
fr: Appliquer

en: Bcc
fr: cci

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).

en: Cc
fr: cc
