Password Notification (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Email
is: Netfang

en: Apply
is: Virkja
