Password Notification (8.x-2.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Email
mn: Имэйл
