Password Notification (8.x-2.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Email
mr: ईमेल

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक
