Password Notification (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Subject
oc: Objècte

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: End Date
oc: Data de fin

en: The mail's subject.
oc: L'objècte del corrièrs electronic.

en: Apply
oc: Aplicar
