Password Notification (8.x-2.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Subject
gu: વિષય

en: Message
gu: સંદેશ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Apply
gu: લાગુ કરો
