Password Notification (8.x-2.2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Subject
hu: Tárgy

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: Email
hu: E-mail

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: Limit
hu: Korlát

en: The mail's subject.
hu: A levél tárgya.

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.
