Password Notification (8.x-2.2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Subject
pt: Assunto

en: Reset
pt: Redefinir

en: Message
pt: Mensagem

en: Start Date
pt: Data inicial

en: End Date
pt: Data Final

en: Limit
pt: Limite

en: The mail's subject.
pt: O assunto do email.

en: Apply
pt: Aplicar

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total
