Password Notification (8.x-2.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Subject
ro: Subiect

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Email
ro: email

en: Limit
ro: Limită

en: The mail's subject.
ro: Subiect e-mail.

en: Apply
ro: Aplică
