Password Notification (8.x-2.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Subject
lt: Tema

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Email
lt: El. paštas

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Limit
lt: Limitas

en: Apply
lt: Pritaikyti
