Password Notification (8.x-2.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Subject
ne: विषय

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Email
ne: ईमेल
