Password Notification (8.x-2.2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: Email
nl: E-mail

en: Start Date
nl: Begindatum

en: End Date
nl: Einddatum

en: Limit
nl: Limiet

en: The mail's subject.
nl: Onderwerp van de mail.

en: Apply
nl: Toepassen

en: Bcc
nl: BCC

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Cc
nl: CC
