Password Notification (8.x-2.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Subject
pt: Assunto

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Message
pt: Mensagem

en: Start Date
pt: Data de Início

en: End Date
pt: Data de Fim

en: Limit
pt: Limite

en: The mail's subject.
pt: O assunto do e-mail.

en: Apply
pt: Aplicar
