Password Notification (8.x-2.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Message
ta: செய்தி

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Limit
ta: எல்லை

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
