Password Policy (4.0.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Password
az: Parol

en: Save
az: Saxla

en: Summary
az: Xülasə

en: ID
az: İD

en: Roles
az: Rollar

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Role
az: Rollar

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Numeric
az: Rəqəmsal
