Password Policy (4.0.0) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: Password
et: Parool

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Roles
et: Rollid

en: Configuration
et: Seadistus

en: Role
et: Roll

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Operation
et: Operatsioon

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Pass
et: Sooritatud

en: Numeric
et: Numbriline

en: at least
et: vähemalt
