Password Policy (4.0.0) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Summary
lt: Įžanga

en: Roles
lt: Rolės

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Security
lt: Saugumas

en: Role
lt: Rolė

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Uppercase
lt: Didžiosios raidės

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Pass
lt: Pavyko

en: Numeric
lt: Skaitmeninis

en: Lowercase
lt: Mažosios raidės
