Password Policy (4.0.0) - en to rm translation catalogue (10 entries)

en: Status
rm: situaziun giuridica

en: Delete
rm: rumir

en: Operations
rm: acziuns

en: Password
rm: pled-clav

en: Label
rm: legenda

en: Save
rm: arcunar

en: Summary
rm: resumaziun

en: Configuration
rm: configuraziun

en: Security
rm: cauziun

en: Numeric
rm: numeric
