Password Policy (4.0.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Password
sr: Лозинка

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: Roles
sr: Улоге

en: Role
sr: Улога

en: Maximum length
sr: Максимална дужина
