Password Policy (4.0.0) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Language
ta: மொழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Maximum length
ta: அதிகபட்ச நீளம்

en: Operation
ta: செயல்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Pass
ta: வெற்றி
