Password Policy (4.0.1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Language
cy: Iaith

en: Edit
cy: Golygu

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Save
cy: Cadw

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Numeric
cy: Rhifol
