Password Policy (4.0.1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Password
fi: Salasana

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Role
fi: Rooli

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Uppercase
fi: Muunna isoiksi kirjaimiksi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Pass
fi: Läpäisee

en: Numeric
fi: Numeerinen

en: Lowercase
fi: Muunna pieniksi kirjaimiksi
