Password Policy (4.0.1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Roles
hy: Դերեր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Role
hy: Դեր

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
