Password Policy (4.0.1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Role
km: តួនាទី

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Pass
km: ហុច
