Password Policy (4.0.1) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Language
ky: Тил

en: Password
ky: Сырсөз

en: Save
ky: Сактоо
