Password Policy (4.0.1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Language
mr: भाषा

en: Edit
mr: संपादन

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Summary
mr: संक्षेप

en: ID
mr: आय डी

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Maximum length
mr: कमाल लांबी
