Password Policy (4.0.1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: Summary
ps: لنډیز

en: ID
ps: پېژند

en: Configuration
ps: سازول

en: Role
ps: ونډه

en: Maximum length
ps: ټولو زيات اوږدوالی

en: Pass
ps: بریا

en: Numeric
ps: شمېريز
