Password Policy (4.0.2) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Language
el: Γλώσσα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Summary
el: Περίληψη

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Role
el: Ρόλος

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Pass
el: Επιτυχία

en: Numeric
el: Αριθμητικά
