Password Policy (4.0.2) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Language
hr: Jezik

en: Edit
hr: Uredi

en: Password
hr: Lozinka

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Summary
hr: Sažetak

en: Roles
hr: Uloge

en: Configuration
hr: Postavke

en: Role
hr: Uloga

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Operation
hr: Operacija

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Pass
hr: Uspjeh

en: Numeric
hr: Brojčano
